Про нас

Квіти - це яскраві плями в нашому світі. Вони насичують життя щастям, позитивом і радістю. Букети квітів залишаються в нашій пам'яті не тільки у дівчат, а й у хлопців, які бачать посмішку близької людини, що тримає в руках букет прекрасних квітів. Оформлення букетів - це мистецтво, яким треба оволодіти. За всесвітньо відомому правилу Малкольма Гладуелл, щоб стати майстром своєї справи, необхідно подолати шлях крізь 10 000 годин. Це приблизно 10 років роботи над своїми навичками і вміннями. Наш магазин «Даруйте квіти» відкрито в 1995 році і займається флористикою вже більше 10 років, наша команда настільки вміло, злагоджено і професійно займається своєю справою, що клієнти часом самі дивуються швидкості і якості послуг.

Креативна команда це один з кроків до успіху в сфері флористики. Постійне оновлення асортименту, додавання нових комбінацій і експерименти приводять до постійного зростання над собою. Наш магазин флористики «Даруйте квіти» постійно розвивається і розширюється, ми не можемо стояти на місці і робимо впевнені кроки вперед разом з нашими клієнтами. Наших постійних клієнтів дійсно можна назвати частиною нашої сім'ї, адже вони з нами проходять навіть найважчі етапи життя магазину. І за це хочеться сказати їм спасибі!

Наша команда вважає почесним виконувати головну місію - доставляти комфорт і затишок клієнтам. Для цього вводяться різні послуги, що полегшують життя нашим клієнтам. Інтернет-магазин «Даруйте квіти» - це рука допомоги клієнтам, які хочуть порадувати своїх близьких. Букети, подарунки можна замовити з будь-якої точки міста не виходячи з дому, і наші кур'єри доставлять в бажаний час, протягом години, букет для коханої людини. У наших пріоритетах стоять:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Широкий, унікальний асортимент

Низька ціна

Свіжість продукції

Доступність послуг

Кожен з цих пунктів притримати в роботі магазину. Більше 5 років знадобилося знайти ці важливі точки дотику з клієнтами, і зараз ми з гордістю заявляємо, що дані пріоритети діють і радують клієнтів.
Побачити посмішку рідної людини дорогого коштує, але за допомогою навіть простого букета квітів, можна викликати бурю позитивних емоцій. Радіємо кожній покупці через те, що десь дві рідні людини світяться від щастя. У 1995 році ми не помилилися, відкриваючи магазин флористики, адже дарувати людям щастя настільки круто, що це заряджає енергією на довгий час. Більш того, за наш досвід ми не підвели жодного клієнта. Навіть найвимогливіших ми дуже цінуємо, адже їх думка завжди в пріоритеті.

Флористи нашого магазину враховують всі побажання клієнта. Навіть при замовленні з інтернет-магазину можна отримувати фотозвіти, контролювати весь процес складання букета. Цей процес дуже важливий, адже букет квітів - це не просто подарунок, це вираз і прояв своїх почуттів. Кожна дрібниця в ньому важлива, і Ваша друга половинка це оцінить.

Якщо є бажання доповнити букет прекрасними словами, то ми можемо це реалізувати за допомогою листівок або топперів. Вони додадуть в концепцію букета нових фарб і втілять в життя теплі і запам'ятовуючі слова. Чарівні, ніжні і головне свіжі квіти з теплими словами розтоплять серце будь-якої дівчини. А при послугах швидкої доставки на протязі години по місту Кропивницький (Кіровоград), і у сильної половини нашого міста з'явиться інтерес. Швидше радуйте і приносите лише посмішки разом з нашим магазином «Даруйте квіти» своїм близьким.